Spolupráce

Chcete pomoci a poradit s influencer marketingem?

Rád vám pomohu se v této oblasti zorientovat a nastavit kurz správným směrem, tak aby z toho váš brand profitoval. Měl jsem tu čest podílet se na kampaních například pro Akademii věd České republiky, PANDORA, Hyundai, Pražskou čokoládu, Blendea, Mr. Donut nebo Doller. Spoluzaložil jsem platformu BloggersRE, která spojuje influencery a online tvůrce  jako jsou blogeři, instagrameři nebo youtubeři z České republiky a Slovenka. Napište mi na e-mail ivo@happyivo.com a rád vám odpovím na to, co vás zajímá.

Proč influencer marketing funguje a je stále více používaný?

Díky větší a větší oblibě sociálních sítích vznikají nové online hvězdy, influenceři. Lidé rádi sledují jejich životy a tvorbu a mají s nimi navázán velmi blízky vztah. Pokud takový influencer doporučí nějaký produkt nebo službu, jeho fanoušci mají tendenci takovému doporučení věřit daleko více, než u tradičních marketingových nástrojů jako například TV reklama, letáky a další tištěná reklama.

Influencer marketing je stále více používaným nástrojem matketingového mixu a do svého portfolia ho zařazuje čím dál více firem.