Kdo je HappyIvo? 🤔

Jmenuji se Ivo Veselý, mám 23 let a jsem nadšenec do influencer marketingu a online marketingu, kterými se zároveň živím. Cestuji, tvořím a jsem happy.

Miluji cestování a tvorbu rodokmenu naší rodiny. Díky propojení těchto aktivit jsem měl možnost nějakou dobu žít v USA a mohl jsem tam poznat svou rodinu. Mám velký vztah k filantropii a věřím v pomoc ostatním. V květnu 2015 jsem adoptoval své první dítě ze zahraničí a v dubnu 2018 jsem adoptoval své druhé dítě. Od roku 2016 podporuji pravidelně nadaci Dobrý Anděl, v roce 2018 jsem začal podporovat nadaci 4ocean a začal jsem se více zajímat o toto téma. Mým velkým snem je založit vlastní nadační fond.

Proč influencer marketing? 😊

Spoluzaložil jsem platformy BloggersRE a InfluencersRE, které spojují online tvůrce a influencery jako jsou blogeři, instagrameři a youtubeři. Podílel jsem se na kampaních pro značky a organizace jako Akademie věd České republiky, PANDORA, Shoptet, ZOOT, Doller nebo Pražská čokoláda.

Influencer marketing přináší skvělé příležitosti jak dostat k lidem určité sdělení.  Někdy dokonce dokáže změnit i lidský život pokud se s ním pracuje správně a eticky. Proto se mu věnuji a píši o něm. Mým cílem je předat lidem impuls, aby se více zajímali o to, co si pustí do hlavy. A také, abych pomohl značkám zvýšit jejich povědomí a předat přidanou hodnotu pro jejich zákazníky.

Reference 🙏

Spolupráce s Ivem, zakladatelem BloggersRe byla více než ukázková. Vždy byl velmi ochotný, vstřícný a přicházel se spoustou zajímavých nápadů. Vše domluvené dodržel a pomohl nám lépe proniknout do inluencer marketingu, což pro nás bylo opravdovým přínosem.

Tereza Basová

Pražská čokoláda / Marketing Manager

Už delší dobu váš projekt BloggersRE sleduji na Instagramu a hrozně se mi vaše myšlenka líbí! Poznala jsem zde plno šikovných blogerek, o kterých jsem předtím nevěděla a myslím, že se takhle tvoří suprová komunita, plná inspirace, krásy, tvorby, motivace i nových přátelství. Už jen pohled na váš krásný feed je jedna radost.

@anetasynkova

Blogerka / Aneta Synková

Mě osobně mrzí, že blogování u nás v Česku je chápáno úplně jinak než v zahraničí. Proto jsem ráda za každou platformu spojenou s blogováním, která blogerům dává příležitost, jak se více zviditelnit či uplatnit v oblasti reklamy. Za mě tedy skvělý projekt, který u nás chyběl.

@barupavli

Blogerka / Barbora Pavlíková

Podporuji 😇

Poděkování ❤️

Rád bych poděkoval lidem, kteří mi s mojí tvorbou pomáhají a podporují mě. Poděkování patří mým rodičům a přátelům, Elišce Bydžovské za nápad na jméno HappyIvo a Radku Jaklovi za krásné logo na míru. Speciální poděkování patří těmto lidem:

Michala Bohuslavová

Editorka & Copywriterka

Deni Hartmanová

Editorka & Blogerka

Sebastian Hozák

IT a technická pomoc

Tea Máslová

Grafička & Fotografka

Miluji cestování, ne dovolenou 🌍

Miluji cestování a když se někam vydám, tak chci mít zážitky a vzpomínky do konce života. Proto je pro mě prioritou destinaci pořádně prozkoumat, snažit se poznat a pochopit tamní kulturu a bavit se s místními.

Největší životní zkušenost pro mě byla, když jsem nějakou dobu žil v USA. Díky skvělému přijetí mé tamní rodiny jsem měl jedinečnou příležitost poznat opravdový život v USA včetně krás a úskalí.

Zatím jsem navštívil 19 zemí (Česko, Anglie, USA, Francie, Slovensko, Bulharsko, Polsko, Německo, Rakousko, Itálie, Švýcarsko, Chorvatsko, Maďarsko, Slovinsko, Srbsko, Černá Hora, Bosna a Hercegovina, Belgie a Nizozemsko).

Sledujte mě na Instagramu 📸

Kontaktujte mě 📬

Pokud mě potřebujete kontaktovat, tak mi napište na e-mail. Sledovat mě můžete také na mých sociálních sítích.

E-mail: ivo@happyivo.com